نمایندگی پکیج تاچی در کرج | تعمیر پکیج تاچی در کرج | سرویس پکیج تاچی در کرج | فروش پکیج تاچی در کرج | تعمیرات پکیج تاچی در کرج | سرویسکار پکیج تاچی در کرج | نصب پکیج تاچی در کرج

نمایندگی پکیج تاچی در کرج نمایندگی پکیج تاچی در کرج


تعمیر پکیج تاچی در کرج

 

تعمیر پکیج تاچی در کرج

بیش از ۸ سال سابقه کار ، تعمیر با گارانتی ۶ ماهه، بازدید و کارشناسی رایگان

 

خدمات شبانه روزی

زمان مراجعه را شما مشخص کنید، در هر ساعت از شبانه روز آماده کار هستیم

 

نمایندگی ۲۴ ساعته

در تمامی ایام هفته، حتی جمعه ها و روزهای تعطیل ، در همه مناطق کرج آماده خدمت هستیم

خدمات تخصصی پکیج تاچی در کرج

تعمیر پکیج تاچی در کرج تعمیر پکیج تاچی در کرج

تعمیر پکیج تاچی در کرج  | نمایندگی پکیج تاچی در کرج | سرویس پکیج تاچی در کرج

شوفاژ دیواری تاچی (تمام دیجیتال) کاملترین و هوشمندترین شوفاژ دیواری تولید شده در کلاس خود می باشد. پکیج تاچی مجهز به یک صفحه نمایشگر وسیع برای برنامه ریزی تمام قسمتها و عملکرد های پکیج می باشد و در صورت بروزهر گونه نقص کد عیب یابی یا همان کد خطای پکیج  روی صفحه نمایشگر ظاهر میشود.

 یکی از خصوصیات منحصر به فرد پکیج تاچی دو مبدله بودن آنها است. (که بصورت انتخابی می باشد) یعنی  پکیج تاچی دارای یک مبدل فرعی مجزا جهت تامین آبگرم بهداشتی می باشد که در فصل زمستان می توان آبگرم بهداشتی مطلوب با دمای ۶۰ درجه سانتی گراد را برای شما تامین کند.

از مزایای دیگر این شوفاژ تاچی عمر طولانی مبدل و دیر جرم گرفتن آنها در مناطق با آب سخت است. این ویژگی به صورت معمول در دستگاههای دیگر وجود ندارد.

فروش پکیج تاچی در کرج

 

مشاوره رایگان برای همشهریان عزیز کرجی

پکیج کده با بیش از ۸ سال سابقه کار در بازار کرج ، و با تکیه بر سرویس کاران دوره دیده و متخصص و باتجربه ای که جذب کرده است ، امکان ارائه خدمات تخصصی پکیج دیواری تاچی را در تمامی مناطق شهر کرج، بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته ، حتی در روزهای تعطیل و جمعه ها را نیز فراهم کردها است. در هر ساعت که برای شما مناسب تر باشد میتوانید پکیج تاچی خود را تعمیر، سرویس، جابجا و رسیدگی کنید. با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ای رایگان ما بهره مند شوید..

پکیج دیواری تاچی :

پکیج شوفاژ دیواری TACHI بصورت تک مبدله و دو مبدله در بازار وجود دارد .وجود دو مبدل حرارتی در پکیج تاچی دو مبدله باعث  کمترین میزان رسوب گیری میشود، همچنین باعث می شود آب گرم مصرفی و گرمایش لازم برای محیط، براحتی تأمین گردد.

ویژگی های پکیج شوفاژ دیواری TACHI تاچی:

برای نصب پکیج دیواری تاچی به چه لوازمی نیاز است؟

 1. يك عدد شير ربع گرد ورودى آب سرد سايز ١/٢ اينچ
 2. دو عدد شير ربع گرد رفت و برگشت آبِ شوفاژ سايز ٣/٤ اينچ
 3. دو عدد شلنگ رفت و برگشت آبِ رادياتور
 4. دو عدد شلنگ آبِ سرد و گرم
 5. يك دستگاه سختى گير مغناطيسى
 6. يك عدد فيلتر گاز

موارد فوق الذکر لوازمی است که برای نصب پکیج تاچی ضروری می باشند.

 

مدلهای مختلف پکیج تاچی :

– پکیج شوفاژ دیواری TACHI مدل SMART D در کرج
– پکیج شوفاژ دیواری TACHI مدل Smart C در کرج
– پکیج شوفاژ دیواری TACHI مدل ECO D در کرج
– پکیج شوفاژ دیواری TACHI مدل Eco ND-C  در کرج
– پکیج شوفاژ دیواری TACHI مدل Star C  در کرج

 

پکیج شوفاژ دیواری TACHI مدل Smart D :
از نوع پکیج های دومبدل می باشد. وجود دو مبدل حرارتی در این پکیج ها که دارای کمترین میزان رسوب گیری هستند، باعث می شود آب گرم مصرفی و گرمایش لازم برای محیط، براحتی تأمین گردد.

همچنین محفظه احتراق پکیج های شوفاژ دیواری TACHI مدل Smart D بسته بوده که همین امر، این پکیج ها را در زمره پکیج های فن دار قرار می دهد.

وجود فن باعث می شد تا اکسیژن لازم از فضای آزاد برای احتراق و تخلیه گازهای ناشی از احتراق، براحتی در پکیج های فوق صورت گیرد.

در مدل Smart D که از فن بهره می برد، تخلیه دود و مکش هوا توسط یک دودکش دوجداره مخصوص انجام می شود که در هنگام خریداری این دستگاه، باید به طور جداگانه تهیه گردد.

ویژگی های پکیج شوفاژ ۲۴۰۰۰ دیواری TACHI مدل SMART D :

گارانتی و اصالت پکیج شوفاژ دیواری TACHI مدل SMART D :
پکیج های تاچی مدل SmartD دارای ۲۴ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند.

 

پکیج شوفاژ دیواری TACHI مدل Smart C

پکیج شوفاژ دیواری TACHI مدل Smart C  از نوع پکیج های دو مبدل می باشد.

وجود دو مبدل حرارتی در این پکیج ها باعث می شود آب گرم مصرفی و گرمایش لازم برای محیط، تأمین گردد.

همچنین محفظه احتراق پکیج های شوفاژ دیواری TACHI مدل Smart C بسته بوده که همین امر، این پکیج ها را در زمره پکیج های فن دار قرار می دهد.

وجود فن باعث می شد تا اکسیژن لازم از فضای آزاد برای احتراق و تخلیه گازهای ناشی از احتراق، براحتی در پکیج های فوق صورت گیرد.

در مدل Smart C که از فن بهره می برد، تخلیه دود و مکش هوا توسط یک دودکش دوجداره مخصوص انجام می شود که در هنگام خریداری این دستگاه، باید به طور جداگانه تهیه گردد.

 

ویژگی های پکیج شوفاژ ۲۴۰۰۰ دیواری TACHI مدل SMART C :

پکیج شوفاژ دیواری TACHI مدل ECO D

پکیج شوفاژ دیواری TACHI مدل ECO D از نوع پکیج های تک مبدل می باشد. وجود مبدل حرارتی دومنظوره در این پکیج ها باعث می شود آب گرم مصرفی و گرمایش لازم برای محیط، براحتی تأمین گردد.

 

پکیج شوفاژ دیواری TACHI مدل Eco ND-C

پکیج شوفاژ دیواری TACHI مدل Eco ND-C از نوع پکیج های تک مبدل می باشد. وجود یک مبدل حرارتی دومنظوره در این پکیج ها باعث می شود آب گرم مصرفی و گرمایش لازم برای محیط، تأمین گردد.

 

پکیج دیواری گازی تاچی Tachi مدل Majestic F

پکیج دیواری گازی تاچی Tachi مدل Majestic F از نوع پکیج های دو مبدل و فن دار بوده و از راندمان حرارتی ۹۰ درصدی بهره می برد.

دو مبدل حرارتی (که دارای کمترین میزان رسوب گیری می باشند) تعبیه شده در این پکیج ها برای تأمین آبگرم مصرفی و گرمایش محیط به کار می رود.

همچنین بدلیل بسته بودن محفظه احتراق مدل Majestic ، وجود فن برای رساندن هوای لازم به دستگاه جهت احتراق و تخلیه گازهای ناشی از احتراق، الزامیست.

در مدل فوق از یک دودکش دوجداره مخصوص استفاده شده که می تواند عمل مکش هوا و تخلیه دود را انجام دهد؛

این دوکش دوجداره باید بصورت جداگانه خریداری گردد.

وجود صفحه نمایش وسیع برای برنامه ریزی عملکرد دستگاه و نمایش کدهای عیب یابی در هنگام بروز خطا، تعمیر و سرویس این پکیج ها را سهولت می بخشد.

 

ویژگی های پکیج شوفاژ ۳۲۰۰۰ دیواری TACHI مدل MAJESTIC F :

 

پکیج شوفاژ دیواری TACHI مدل Star C

پکیج شوفاژ دیواری TACHI مدل Star C از نوع پکیج های دو مبدل می باشد. وجود دو مبدل حرارتی در این پکیج ها باعث می شود آب گرم مصرفی و گرمایش لازم برای محیط، تأمین گردد.

 

امکانات و ویژگی های پکیج تاچی Tachi

پکیج دیواری تاچی یا Tachi دارای امکانات زیر می باشد:

 

مناطق تحت پوشش پکیج کده در کرج

 • نمایندگی پکیج تاچی گوهردشت کرج | تعمیر پکیج تاچی در گوهردشت کرج
 • نمایندگی پکیج تاچی عظیمه کرج | تعمیر پکیج تاچی در عظیمیه کرج
 • نمایندگی پکیج تاچی فردیس کرج | تعمیر پکیج تاچی در فردیس کرج
 • نمایندگی پکیج تاچی کلاک کرج | تعمیر پکیج تاچی در کلاک کرج
 • نمایندگی پکیج تاچی گرمدره کرج | تعمیر پکیج تاچی در گرمدره کرج
 • نمایندگی پکیج تاچی ملارد کرج | تعمیر پکیج تاچی در ملارد کرج
 • نمایندگی پکیج تاچی گلشهر کرج | تعمیر پکیج تاچی در گلشهر کرج
 • نمایندگی پکیج تاچی جهان نما کرج | تعمیر پکیج تاچی در جهان نما کرج
 • نمایندگی پکیج تاچی آزادگان کرج | تعمیر پکیج تاچی در آزادگان کرج
 • نمایندگی پکیج تاچی کمالشهر کرج | تعمیر پکیج تاچی در کمالشهر کرج

 

تعمیر پکیج تاچی در کرج تعمیر پکیج تاچی در کرج

نمایندگی تعمیر ، سرویس و فروش پکیج تاچی  در کرج و استان البرز

پکیج کده دارای مجوز از هیئت عالی نظارت بر فعالیتهای صنفی و اتحادیه تعمیر لوازم خانگی می باشد .ما مفتخریم در طول بیش از یک دهه فعالیت در زمینه فروش، تعمیر و سرویس پکیج دیواری تاچی در شهر کرج و ستان البرز،همواره با ارائه خدمات مطلوب در کنار سرویس و تعمیرات آنی،کارشناسی و خدمات پس از فروش پیشگام خدمت رسانی در کار خود باشیم. برخی از خدمات ما عبارتند از فروش پکیج تاچی در کرج  ، تعمیر پکیج تاچی در کرج، سرویس پکیج تاچی در کرج ، تعمیرات پکیج تاچی در کرج، سرویسکار پکیج تاچی در کرج ، اسیدشویی پکیج تاچی در کرج.

 


نمایندگی پکیج دیواری تاچی در کرج

پکیج کده در همه مناطق شهری کرج ، تعمیرکار فعال و دوره دیده جذب کرده است پس فرقی ندارد کجای کرج ساکن هستید، برای تعمیر پکیج خود اگر به یک تعمیرکار متخصص و باتجربه نیاز دارید و تمایلی به پرداخت هزینه های اضافه ندارید کافی است با پکیج کده تماس بگیرید:

نمایندگی پکیج دیواری تاچی در کرج

نمایندگی پکیج تاچی در گوهردشت کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در عظیمیه کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در فردیس کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در مهرشهر کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در اندیشه کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در ملارد کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در گرمدره کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در کلاک کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در بلوار دانش آموز کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در بلوار شهرداری کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در بلوار انقلاب کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در بلوار بهشتی کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در طالقانی کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در گلشهر کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در جصارک کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در حصار کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در قلمستان کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در مصباح کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در هفت تیر کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در بلوار چمران کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در رجائی شهر کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در بلوار استقلال کرج، نمایندگی پکیج تاچی در شهریار کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در چیتگر 

تعمیر پکیج دیواری تاچی در کرج

نمایندگی پکیج تاچی در باغستان کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در شاهین ویلا کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در بلوار موذن کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در جواد آباد کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در محمدشهر کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در جهانشهر کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در شهرک جهان نما کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در شهرک بنفشه کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در ۴۵متری کاج کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در بلوار ماهان کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در استانداری کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در میدان اسبی کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در شاه عباسی کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در امام زاده محمد کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در باغ فاتح کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در میدان کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در کرج نو ،نمایندگی پکیج تاچی در کمالشهر کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در خرمدشت کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در گلدشت کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در صفادشت کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در مارلیک کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در درختی کرج ،

سرویس پکیج دیواری تاچی در کرج

نمایندگی پکیج تاچی در اشتراکی کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در حسن آباد کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در سه راه گوهردشت کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در منظریه کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در مهرویلا کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در دهقان ویلا کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در فاز ۴ مهرشهر کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در ساسانی کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در شهرک اوج کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در ماهدشت کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در کیانمهر کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در چهارصد دستگاه کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در کارخانه قند کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در سرحدآباد کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در شهرک وحدت کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در سیمین دشت کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در مشکین دشت کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در زرکان نو کرج ،  نمایندگی پکیج تاچی در شهرک راه آهن کرج ، نمایندگی پکیج تاچی در اکبرآباد کرج ،نمایندگی پکیج تاچی در شهرک فهمیده کرج

مناطق تحت پوشش ما جهت خدمات پکیج دیواری در کرج

آزادگان کرج ، اندیشه کرج ، باغستان کرج ، جهان نما کرج ، جهانشهر کرج ، حصارک کرج ، خاتم الانبیا کرج ، خردمدشت کرج ،  درختی کرج ، دهقان ویلا کرج ، ساسانی کرج ، شاهین ویلا کرج ، شهرک اوج کرج ، شهرک بنفشه کرج ، شهرک وحدت کرج ،  طالقانی کرج ، کلاک بالا کرج ، کمالشهر کرج ، کیانمهر کرج ، گرمدره کرج ، گلشهر کرج ، مارلیک کرج ، ماهدشت کرج ،

سرویس پکیج دیواری در کرج

 محمد شهر کرج ، مشکین دشت کرج ، مصباح کرج ، ملارد کرج ، منظریه کرج ،مهرشهر کرج ، مهرویلا کرج ، عظیمه کرج، فردیس کرج ، کلاک نو کرج ، گوهردشت کرج ، میدان مادر کرج ،میدان کرج ، واریان شهر کرج ، فاز 4 مهرشهر کرج

نمایندگی پکیج دیواری در کرج

،سه راه گوهردشت کرج ، کلاک کرج ، زمین های خانم انصاری کرج ، بلوار ارم کرج ، اشتراکی کرج، کرج نو ، بلوار موذن کرج ، بلوار دانش آموز کرج ، حسن آباد کرج ، خلج آباد کرج ، اسکندری کرج ، خیابان انقلاب کرج

 

و سایر نقاط کرج و استان البرز | با مدیریت چگینی  02632300190-09125930781-09123636909

 
تمامی حقوق برای پکیج کده محفوظ می باشد.